5-й тур. Валенсія 2 — 1 Алавес

Голи: 1: 0 - 28, Лагуардіа (автогол), 1: 1 - 45 Токеро, 2: 1 - 88, Пареха (пен).

Валенсія: Дієго Алвес, Мартін Монтойя, Адерлан Сантос, Мангаля, Хосе Гайя, Дані Парехо, Енцо Перес, Альваро Медрала (Жоао Канселье, 67), Нані, Мунір (Закарія Баккалі, 79), Родріго (Санті Міна, 46).

Алавес: Пачеко, Фемен, Лагуардіа, Руано, Тео, Токеро, Маркос Льоренте, Торрес, кататися (Ібаі Гомес, 70), Крстічіч (Камараса, 61), Дейверсон (Сантос, 85).

Попередження: Мангаля (56), Торрес (57), Тео (77), Руано (87), Дієго Алвес (90).

Левантійці були єдиною командою лігb, яка не набрала ще жодного очка. Змінився також перед матчем у Лос Чес тренер.Про важливість цього поєдинку для господарів зайвий раз говорити не варто.

Валенсія володіла м'ячем на початку першого тайму, але без результату. Допомогли забити господарям суперники. Після навісу з лівого флангу м'яч скинув в свої ворота Лагуардія. Валенсія заспокоїлася, а баски почали атакувати великими силами.

Результату Славні домоглися перед перервою. Кататися подав кутовий, а Токеро точно пробив головою по воротах Алвеса.

Другий тайм був за Валенсією. Пробивав в штангу головою Мангала, хороші моменти були у Міни, але м'яч не йшов у ворота Пачеко. Забити Лос Чес вдалося лише з пенальті. Баккал упустили на вході в штрафну, а Дані Парехо легко переграв кіпера басків.

Алавес влаштував штурм, але забити другий м'яч у відповідь вони не змогли. Валенсія, змінивши Пако Айестарана на Воро, все ж змогла набрати перші очки в сезоні.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Мартін Монтойя Адерлан Сантос Ельякім Мангаля Хосе Гайя Дані Парехо Енцо Перес Альваро Медрала Жоао Канселье Нані Мунір Закарія Баккалі Родріго Санті Міна Мені нема кого виділити Я не дивився матч